Для в’їзду в Єгипет у українців з’явилося більше можливостей

Правила в’їзду до Єгипту трохи спростилися для іноземних туристів. В основному це стосується розширення списку довідок: тепер у Єгипті почали прийматися результати експрес-тестів на антитіла до COVID-19, а для сімейних туристів важливо, що тепер за новими правилами дітям до 12 років тест не потрібен.

«За інформацією від Міністерства охорони здоров’я Єгипту тепер іноземними не вакцинованими туристами, що в’їжджають на територію країни, може бути наданий також результат експрес-тесту на COVID-19 – молекулярний ID Nowот Abbot або експрес-тест на антигени. Тест, згідно з новими правилами, має бути зроблений пасажиру не пізніше ніж за 24 години до прибуття до Єгипту. Також новими правилами збільшено до 12 років вік дітей, які звільняються від необхідності надавати ПЛР-тест на COVID-19. Раніше довідка з негативним результатом ПЛР-тесту була потрібна для дітей, починаючи з віку 6 років», – пояснив туристам туроператор TUI.

Отже, всі туристи, старші 12 років, тепер можуть в’їхати до Єгипту, надавши один із трьох документів:

  • Оригінал довідки із негативним результатом ПЛР-тесту. Тест має бути зроблений не більше ніж за 72 години до прибуття (термін відраховується від дати та часу забору біоматеріалу в лабораторії, а не від дати отримання довідки). Також документ повинен містити: точну дату та час здачі, бути оформлений в офіційній лабораторії, зареєстрованій у державі походження документа, з печаткою лабораторії та QR-кодом (для прибуття в Каїр наявність QR-коду обов’язково). Також сертифікат повинен містити інформацію про проведений вид тесту – тобто має бути обов’язково зазначено, що було проведено тестування типу RT-PCR; сертифікат має бути виданий англійською мовою. Причому туристу необхідно мати при собі оригінал та копію, що здається в аеропорту. Також з 15 грудня запроваджено додаткові вимоги – це стосується аеропортів Хургади та Шарм-ель-Шейху. На довідці має бути оригінальний друк, підпис лікаря та QR-код. В останньому при скануванні повинна відкриватися інформація про клієнта та результат тестування. Код із посиланням на сайт лабораторії без інформації про клієнта не прийматиметься. За відсутності оригіналу допускається наявність довідки з електронного листа з електронної пошти лабораторії, де проводилося тестування.
  • Також туроператор звернув увагу, що туристам, які прибувають до аеропортів курортних міст (Хургада, Шарм-ель-Шейх, Марса-Алам та Таба) без сертифікату з негативним результатом ПЛР-тесту, буде дозволено провести ПЛР-тест безпосередньо після прибуття до цих чотирьох аеропортів. У Каїрі такої нагоди немає. Довідка з негативним ПЛР-тестом англійською або арабською мовами має бути в наявності при реєстрації на рейс до Каїру.

Також рекомендуємо ознайомитися з матеріалом «Тепер після відпочинку в Єгипті, туристам доведеться проходити додаткову перевірку» – в ньому описані всі процедури огляду в аеропортах Єгипту при вильоті, а також те, як вони змінилися, адже раніше туристам доводилося витрачати на них по 6 годин.

  • Сертифікат про повну вакцинацію від COVID-19. Документ повинен відповідати наступним вимогам: вакцинація повинна бути проведена вакцинами, схваленими ВООЗ та Міністерством Охорони Здоров’я Єгипту (Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Sputnik V, Sinopharm, Sinovac, Johnson & Johnson), вакцинація повинна бути проведена повністю (2 дози отримані) не менше ніж за 2 тижні до перельоту, наявність QR-code обов’язково, оригінал довідки англійською або арабською мовами на руках у туристів.

Оригінальний сертифікат (довідка) з негативним результатом ID Now Covid-19 test або Antigen Rapid Test, зроблений не пізніше ніж за 24 години до прибуття. Вимоги до сертифіката такі ж, як і до PCR (QR-код, довідки англійською або арабською мовами, оригінал довідки або електронна версія; головна умова, щоб код при зчитуванні інформації відкривав інформацію про туриста та результат аналізу).

Також читайте: Туристка поділилась секретом, як вмістити у свою ручну поклажу якнайбільше речей

«Незалежно від віку всі туристи, які мають паспорт та прибувають до Єгипту, зобов’язані заповнити та подати на міграційному контролі декларацію здоров’я (видається в літаку або заповнюється в аеропорту)», – додали експерти.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі