Названо супер популярне місце, куди цього літа в жодному разі туристам краще не їхати: все буде дуже дорого і в дефіциті

Названо найпопулярніше місце в Європі… куди цього літа ні в якому разі туристам краще не їхати: все буде дуже дорого і в дефіциті, крім того на них чекають різноманітні обмеження. І це Париж під час Олімпійських ігор 2024 року – тобто з початку червня до середини серпня.

Як заявив у європейській пресі Бехар Садіку, світовий експерт з подорожей, туризму та гостинності, якщо ви не збираєтеся відвідувати олімпійські заходи та взагалі не фанат спорту, краще уникати поїздок до Парижа у цей період. Місто буде більш багатолюдним, ніж зазвичай, сповненим любителів спорту, а знакові пам’ятки Парижа перетворяться на спортивні арени. За його словами, незважаючи на те, що влада заявила, що туристична діяльність у Парижі продовжиться і багато популярних туристичних районів не будуть порушені створенням тимчасових майданчиків для проведення Олімпійських ігор, туристам все одно слід бути готовими до величезного скупчення людей. Париж і так відвідують близько 90 мільйонів відвідувачів на рік. А під час Олімпійських ігор до Парижа відвідають близько 15 мільйонів відвідувачів. При цьому ціни на квитки та проживання злетять — точніше, вже злетіли, лише готелі підняли ціни втричі.

Туристам також нагадали всі подробиці про обмеження. Олімпійські ігри 2024 року в Парижі відбудуться з 26 липня по 11 серпня 2024 року. За цей час, а також у попередні та наступні тижні рух на відомій площі Згоди буде повністю припинено – там розміститься спортивний майданчик для баскетболу, скейтборду та інших заходів. Марсове поле також майже повністю закрите з 3 червня. Його поступове відкриття розпочнеться 19 вересня. Площа Трокадеро і сади Трокадеро, останній з яких є однією з найкращих точок з видом на Ейфелеву вежу, також повністю закриті з 16 і 1 липня відповідно.

Площа Трокадеро поступово відкриватиметься з 27 липня, а сади Трокадеро – з 19 вересня. Будуть закриті деякі мости. При цьому влада міста запевняє, що пам’ятки, музеї та пам’ятники будуть відкриті та доступні у звичайному режимі.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі