Тепер українці можуть літати до Туреччини лише із закордонним паспортом

З 1 червня для в’їзду до Туреччини туристам більше не потрібно пред’являти негативні результати ПЦР-тесту, ні експрес-тесту на антиген.

За інформацією ЗМІ, Міністерство внутрішніх справ Туреччини направило владі 81 регіону циркуляр “Про заходи щодо в’їзду до країни”.

Згідно з документом, з 1 червня для в’їзду до Туреччини через усі прикордонні пункти (сухопутні, повітряні, морські та залізничні) більше не потрібно пред’являти ні звіт про негативний ПЛР-тест, зроблений максимум за 72 години до в’їзду, ні негативний результат експрес-тесту на антиген, проведений протягом максимум 48 годин до в’їзду.

Як сказано в документі, послабити вимоги в’їзду в країну дозволило нещодавнє зниження захворюваності на COVID-19, а також те, що пандемія перестала загрожувати здоров’ю населення.

Нагадаємо, в Італії також скасували всі антиковидні обмеження для в’їзду до країни, а Іспанія дозволила в’їзд нещепленим туристам. Раніше дев’ять інших країн послабили вимоги в’їзду, скасувавши негативний результат ПЛР-тесту, серед них – Ізраїль, Індонезія, Марокко, Австрія, В’єтнам, Малайзія, Таїланд, Вірменія, Киргизстан.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі