Безумство охоплює пасажирів: туристи на літаках підхопили новий тренд, який ставить багатьох у глухий кут

Безумство охоплює пасажирів: туристи на літаках підхопили новий тренд, який ставить багатьох у глухий кут — навіщо вони це роблять. Новий західний «тренд», на який пішла мода в соцмережах, зветься “raw-dogginga flight” (щось на зразок грубого переслідування рейсу), але жодних грубостей він на увазі не має.

Новий «челендж» полягає в тому, що, наслідуючи цей тренд, туристи вибирають проводити час у дорозі без будь-яких розваг. Тобто вони не залучають систему розваг, не дивляться фільми на ноутбуці, не слухають музику і не читають книги. Дехто відмовляється навіть від їжі.

Питання, навіщо вони це роблять, залишається відкритим. Як запевняють коментатори, «від цього немає помітної користі чи радості», хоча деякі запевняють, що в результаті трапляється своєрідне «просвітлення». “Я зійшов з літака іншою людиною”, – пишуть вони в соцмережі.

Втім, це скоріше свого роду випендріж у цьому людському «ярмарку марнославства», куди нешкідливіший, ніж небезпечні селфі. Просто занудьгувати кілька годин польоту, щоб мати можливість написати: «Сила мого розуму не знає меж».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі