Таїланд офіційно скасовує Thailand Pass для туристів

Кабмін Таїланду значно спростив правила в’їзду до країни для туристів. З 1 липня іноземним мандрівникам не потрібно перед перетином кордону проходити реєстрацію в системі Thailand Pass.

Крім того, з наступного місяця туристам не доведеться оформлювати додаткову страховку від COVID-19.

Фактично щепленим туристам для в’їзду буде необхідний тільки закордонний паспорт та сертифікат вакцинації, а нещепленим – результати ПЛР-тесту, зробленого не пізніше 72 годин до поїздки. Якщо у мандрівника відсутні і результат, і ПЛР-тест, то після прильоту йому доведеться здати аналізи у місцевій лабораторії.

Зрештою, з цього тижня за розпорядженням кабміну масковий режим у Таїланді спрощується. Захисні засоби більше доведеться носити на відкритому повітрі. Маски треба одягати лише у місцях великого скупчення людей – на ринках, у громадському транспорті тощо.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі