Попередження туристам: у Єгипті спостерігається повзуче підвищення температури, яке вже побило всі сумні рекорди

Попередження туристам опублікувало головне управління метеорології: в Єгипті спостерігається повзуче підвищення температури, яке вже побило всі сумні рекорди – подекуди температура впевнено рухається до +45, на курортах легше, але трохи. Температура повільно, але впевнено рухається нагору, все посилюється незвичною для Єгипту вологістю, що підсилює відчуття спеки, і в результаті всі попередження для туристів зберігаються.

Нагадаємо, туристам радять не перебувати на відкритому сонці в періоди найвищої сонячної активності, обов’язково носити головні убори та не нехтувати сонцезахисними засобами з високим ступенем захисту. І тричі зважувати свої сили та «жаростійкість», перш ніж вирушити на екскурсії.

Причина в тому, що нестерпна спека прогнозується в екскурсійних містах. У Луксорі вдень доходить до +44, що не має в своєму розпорядженні розглядати його легендарні храми. У Каїрі та у Великих Пірамід трохи легше – +39, але також погода для дуже жаростійких.

Втім, і у Шарм-ель-Шейху на вихідних туристів чекає +40 вдень та майже +30 вночі. Море прогрілося майже до гарячої ванни – там +30. У Хургаді трохи легше – близько +37-38 вдень і +30 вночі. І всюди туристів попереджають про екстремальний рівень сонячної активності.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі