Туристи в Іспанії стикаються з дедалі жорсткішими заборонами та штрафами

Туристів, які бажають відпочити в Іспанії, попереджають про нові жорсткі заходи влади щодо приїжджих.

Влада Барселони ввела нові заходи контролю за екскурсіями з гідом, щоб звести до мінімуму незручності для місцевих жителів. По-перше, буде офіційно обмежена кількість туристичних груп. По-друге, склад кожної групи також буде проріджено.

Ще одне нововведення: використовувати гучномовці та різного виду мегафони відтепер забороняється, гідам замість цього наказано говорити дуже тихо або доведеться витратитися на аудіо обладнання.

Керівники груп повинні заздалегідь планувати маршрути таким чином, щоби мінімізувати незручності для місцевого населення.

У центрі міста екскурсії будуть проводитися максимум для 30 осіб, а ось на вузьких вулицях та площах дозволяти бути присутніми і зовсім не більше 15 туристам у групі.

Деякі пам’ятки зможуть одночасно відвідати лише від трьох до восьми людей.

Цілком можливо, що незабаром групи будуть змушені рухатися в одному напрямку та не виходити за межі дозволених 24 вулиць та площ.

Гідам рекомендується заохочувати туристів купувати квитки заздалегідь, а не рекламувати бізнес на вулицях.

Для розмов із групою та опису історичних подій екскурсоводи мають вибирати відкриті простори, щоб не захаращувати і без того жваві місця.

Якщо туриста буде спіймано за відправленням природних потреб під час купання в море, на нього накладуть штраф до 750 євро. Влада, у зв’язку з цим, заявила, що встановить у розпал сезону громадські туалети, щоб запобігти цій проблемі.

На пляжі також заборонено готувати барбекю, залишати сміття або брати з собою газові балони.

Штраф – 3 000 євро.

Будь-хто, хто йде на пляж або з пляжу вулицею в одному купальнику, може бути оштрафований на 300 євро. Це стосується всієї території Іспанії.

До речі, чоловіки, які розгулюють без одягу, також можуть бути оштрафовані.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі