В Єгипті ввели нові правила для туристів

Влада Єгипту прийняла рішення скасувати всі антикоронавірусні вимоги для іноземних туристів, що прибувають з-за кордону. Пред’являти сертифікат про вакцинацію або документ про негативний результат ПЛР-тесту більше не доведеться. Про це повідомив портал Sada El Balad. Рішення було прийнято кабінетом міністром у зв’язку з покращенням епідеміологічної обстановки та високими темпами вакцинації в країні.

Повідомляється, що послаблення набудуть чинності з 17 червня. У той же час фахівці попереджають, оскільки авіакомпанії не отримали офіційних розпоряджень, при посадці на борт від пасажирів, як і раніше, можуть вимагати документ про тестування або вакцинацію. Тому туристам, які вилітають найближчими днями, краще їх підготувати.

Раніше повністю вакциновані туристи могли в’їжджати до Єгипту із сертифікатом про щеплення. Інші повинні були пред’явити в аеропорту негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше 72 години до в’їзду, або експрес-тесту на антиген не старше 24 годин. Вимога не стосувалася дітей віком до 12 років. Тепер українські туристи зможуть в’їхати до Єгипту лише з одним закордонним паспортом.

Також читайте:

Пекельна спека в Єгипті: туристам розповіли, що їм там робити влітку

Єгипет запустить лоукост-авіарейси для туристів

В Єгипетських готелях заборонили заселяти одиноких жінок

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі