Британський турист помочився у крісло літака після того, як його не пустили до туалету

Після сварки із сусідами турист помочився прямо у крісло літака та зірвав рейс. Разом із ним затримали кілька учасників безладу. Інцидент стався на борту авіалайнера, що прямував маршрутом Манчестер (Великобританія) – Тенеріфе (Іспанія).

За даними газети Mirror, літак британського лоукостера Ryanair здійснив аварійну посадку, коли один із пасажирів справив потребу в кріслі прямо на очах у всіх. За твердженням свідків, бешкетник виглядав «дуже п’яним і диким», постійно схоплювався зі свого місця і докучав неадекватною поведінкою оточуючим. Стюардеси та туристи-чоловіки переконували його, що треба заспокоїтись, але йому було не до них.

«Зрештою, він вирішив сходити в туалет, але отримав відмову. Тому він підвівся і просто полегшився на вільному місці», – розповіли очевидці НП.

Дії порушника правопорядку спровокували конфлікт, до сварки залучено кілька інших мандрівників. В результаті екіпаж ухвалив рішення про екстрену посадку у найближчому аеропорту на острові Мадейра в Португалії. Літак продовжив політ після того, як поліція вивела учасників інциденту із літака.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі