Жах на курорті Туреччини: турист після сварки перерізав горло своїй дружині прямо в готелі

Турист із Британії, який відпочивав у Мармарисі, перерізав горло своїй дружині, перебуваючи у готельному номері.

Як повідомляють турецькі ЗМІ, сварка між чоловіком та дружиною-англійцями, які приїхали на канікули до району Мармаріса курортного регіону Мугла, сталася з невідомої причини, коли вони перебували у своєму номері готелю. Сварка пари, яка, як стверджується, була в стані алкогольного сп’яніння (до речі, саме британські туристи вважаються такими, що випивають під час відпочинку), незабаром переросла в бійку. А трохи пізніше співробітники готелю, які прибули в номер за скаргою інших туристів, виявили британку, що лежить на підлозі з перерізаним горлом.

Викликана на місце події медична бригада доправила його до лікарні після надання першої допомоги на місці пригоди. Було заявлено, що жінка поки що жива, але перебуває в реанімації на межі смерті, а її чоловіка було затримано співробітниками поліції.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі