У літака турецької авіакомпанії з туристами вибухнуло шасі під час посадки, викликавши шок у пасажирів

У турецькому аеропорту Газіпаша в Анталії під час посадки у пасажирського літака авіакомпанії Corendon Airlines, яка з травня відмовилася від безкоштовної ручної поклажі для туристів і ввела плату, вибухнуло шасі, що викликало справжній шок у пасажирів. Туристів евакуювали, повідомила Gazete Rize.

Інцидент стався в момент, коли борт, який прибув з Кельна (Німеччина) із 188 пасажирами та 8 членами екіпажу на борту, здійснював посадку в аеропорту Газіпаші. Відразу після приземлення вибухнула шина шасі – гучний характерних хлопок викликав короткочасну паніку серед туристів. Втім, незважаючи на це, посадка завершилася без людських жертв, усіх пасажирів було безпечно евакуйовано, а літак відправлено на технічне обслуговування.

Через НП популярний аеропорт був змушений скасувати вильоти 12 внутрішніх та міжнародних рейсів. Пасажири, які чекали на свої рейси, поскаржилися пресі на відсутність уваги до себе з боку співробітників аеропорту, а відсутність уточнюючих даних про їх рейси лише посилила їхнє невдоволення.

Так, один із пасажирів, мешканець Нідерландів, висловив загальне здивування: «Кажуть тільки: «Чекайте». Розмовляв уже з п’ятьма людьми, усі говорять одне й те саме». Туристи поскаржилися, що під час очікування в аеропорту не було води та інших необхідних зручностей, і на те, що їх змусили чекати на вулиці без будь-якої підтримки, хоча вони вже понад дві години чекали на автобус до Анталії.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі