Модний показ Louis Vuitton був затьмарений спецназом, який почав жорстоко бити протестувальників проти туристів

Черговий антитуристичний протест спричинив скандал на самому туристичному заході. У Барселоні модний показ Louis Vuitton був затьмарений спецназом, який почав жорстоко бити протестувальників проти туристів. Причому все трапилося в одному з найтуристичних місць — у парку Гуель, закриття якого заради показу і стало останньою краплею.

Сутички, як пише іспанська преса, були жорсткі — протестувальники озброїлися каструлями та підручними засобами, поліцейські прийшли у захисному спорядженні та застосували палиці. Протестувальники намагалися перекрити доступ до знаменитого парку Гуеля, який раніше було закрито через показ мод Louis Vuitton.

При цьому демонстранти скандували гасла «Барселона не продається» та звинувачували місцеву раду у «приватизації» громадських місць. Також на всіх видних місцях розвісили банери з написами: «Луї Віттон, забирайся додому», і майже традиційне: «Туристи, забирайтеся».

Суть протесту пояснила й одна місцева мешканка. За її словами, на довгі роки міська рада забула про існування парку Гуель, визначні пам’ятки весь цей час дбали місцеві жителі. А потім вони приходять і виставляють нас звідси. У парку й раніше були заходи та вечірки, але не так, щоб він був наглухо закритий для всіх сторонніх. Тепер вони нас, сусідів, оголосили терористами! – розповіла обурена мешканка столиці Каталонії.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі