Кінь королівської гвардії вкусив туристку: шокуючий момент потрапив до об’єктиву

Не всі туристичні пам’ятки беззахисні перед шанувальниками селфі, деякі можуть вкусити. У цьому довелося переконатись туристці в Лондоні, героїні вірусного ролика. Кінь королівської гвардії вкусив туристку: шокуючий момент потрапив в об’єктив і відео стало вірусним у соціальних мережах і набрало понад 855 тисяч переглядів.

Як переказує британська преса, на початку ролика видно, як жінка у сарі кладе руку на шию коня, позуючи для фотографії. І тут кінь повертає голову у бік жінки, перш ніж схопити її сарі. Туристка в шоці вона відсахується назад після укусу і мало не падає, але утримується, знову спираючись руками об кам’яну стіну.

Що найцікавіше — все відбувається буквально на фоні таблички з написом: Обережно! Коні можуть лягнути або вкусити», поставленої спеціально для любителів подібних фотографій. Зазначимо, що туристам дозволено фотографувати солдатів Королівської гвардії, але, за ідеєю, озброєні офіцери, розташовані поряд з ними, повинні втрутитися, якщо вони підійдуть надто близько або поводитимуться неповажно.

Втім, і табличка поряд з охороною, яка попереджає глядачів, що коні можуть лягати або кусатися, і закликає не торкатися поводів, вивішена не дарма. Такі події трапляються регулярно. Цього року кінь уже встиг покусати двох туристів, нинішня жертва вже третя.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі