Гігантська рептилія заповзла в басейн із туристами на популярному курорті Таїланду, викликавши переполох і паніку

Моторошний непроханий гість вигнав туристів із популярної пам’ятки — Смарагдового басейну в провінції Крабі на півдні Таїланду. З найближчого заповідника дикої природи Кхоа Прабанг Кхрам, де власне і знаходиться визначна пам’ятка, в басейн «прибув остудитися» двометровий пітон.

Як розповідають тайські ЗМІ, посилаючись на відео в TikTok, явище змії призвело до туристів у паніку. Окремі сміливці спробували відігнати змію, бризкаючи на неї водою, але день був спекотний і пітон також був не проти остудитись — і зрештою пірнув у басейн. Звідки в результаті що іноземці, що місцеві туристи, розбіглися з криками страху у всіх напрямках.

Як додають у ЗМІ, пітон — не отруйна змія. Однак може завдати сильного укусу та інших травм при врахуванні його розміру.

“Ніхто не може спокійно плавати, знаючи, що внизу ховається пітон, який може вкусити за ногу будь-якої секунди”, – заявляють вони. Сам автор ролика також заявив, що його родина на той момент перебувала у воді, але як тільки в басейні опинилася змія, «вони швидко вирішили, що їм час іти додому», додав експерт.

У результаті туристів урятували співробітники заповідника. Вони виловили змію з найпопулярнішої пам’ятки і далі відзвітували, що відвезли її в джунглі, далеко від відвідуваних туристам місць.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі