Так, з 14 квітня ПЛР-тест на COVID-19, що проводиться перед поїздкою, більше не потрібний, як і попереднє схвалення сертифікату про вакцинацію місцевим МОЗ.

Нагадаємо, зараз до Чилі можуть в’їхати іноземці, які були щеплені визнаними в цій країні вакцинами, однак їм заздалегідь потрібно отримати схвалення сертифікату в МОЗ Чилі, на що потрібно кілька днів. Тепер ця умова буде добровільною.

Але варто пам’ятати: без схвалення сертифікату туристи не зможуть отримати санітарну перепустку, яка використовується всередині країни, у тому числі для польотів літаком та поїздок на автобусі.

Туристам, як і раніше, доведеться заповнювати декларацію в’їзду не пізніше ніж за 48 годин. Також потрібне медстрахування з покриттям лікування COVID-19.

В’їзд до Чилі можливий через міжнародний аеропорт Сантьяго та п’ять наземних пунктів. З 1 травня будуть відкриті усі КПП.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі