Туристка розкрила 3 схеми обману відпочиваючих туристів у Хургаді

Три схеми «розводу» туристів, на які можна потрапити в Хургаді, причому, ледь вийшовши з літака, описали на своєму блозі постраждалі туристки. Як вони прокоментували, очі їм відкрив «місцевий араб», «який дав кілька цінних порад і пояснив, як саме нас обдурили першого дня, як ми прилетіли в Хургаду».

Схема перша: віза. «Віза до Єгипту коштує 25 доларів, якщо прилітаєш до Хургади. Найкраще оформити її наперед, якщо є 7 днів у запасі, отримавши електронну візу», – радять туристки. Термін такий, тому що чекати візи «комусь доводиться 5 днів», «буває, що не проходить оплата або знімаються гроші за 2 рази», але найчастіше все нормально – додають вони.

Але більшість туристів обирають варіант із оплатою за фактом прильоту – і ось тут туристів і «розводять». «Чудово знаючи, що віза коштує 25 доларів, ми повелися на 27, біля стійки «анекс туру». Потім нам пояснили, що якби пройшли трохи далі від цих посередників, то заплатили б нормальну ціну. У паспорті, до речі, прямо на штампі зазначено саме цю вартість», – пишуть туристки. Щоправда, у коментарях їм зауважують, що два долари – це комісія за послугу. Однак, якщо про це ніде не заявлено, різниця невелика.

Схема друга: інтернет, а саме мобільні сім-карти. «Туристи платять за 8гб, але насправді одержують 1гб. У нас дуже багато схем обману, навіть на державному рівні це не припиняється» – так пояснив місцевий хлопець.

«Я здивувалася, як таке можливо, якщо купувати симкарту в офіційному водофоні. Виявилося ще як може бути», – запевняють «постраждалі». При цьому ціни для місцевих у водофоні, за її словами, приблизно такі: 17 доларів за 8 гігабайт.

Також читайте: Вдруге за рік Єгипет підвищує мінімальну вартість номерів у 5-зіркових готелях

Схема третя відома багатьом туристам: магазини. «З магазинами взагалі все дуже весело. Повна відсутність цінників у більшості магазинів. На касі я відійшла від нашого нового знайомого і спробувала купити пляшку води, заодно дізнавшись про ціну. Скільки він сказав? Це коштує вчетверо дорожче!» – сказав місцевий хлопець і щось сказав продавцеві, розплачуючись місцевими грошима», – розповіли туристки.

Висновок блогери роблять такі: «Уже в перший день стало зрозуміло: в Єгипті вас розводитимуть усі, називаючи будь-яку ціну. Треба вміти торгуватися, але й у виграші ви все одно не залишитеся».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі