Названо готелі Хургади, де пройдуть етапи конкурсу «ТОП моделі світу 2024»

Названо готелі Хургади, де пройдуть етапи конкурсу «ТОП моделі світу 2024». Конкурс проводиться не перший рік, а його організатором є Sunrise Hotel Group. У конкурсі, який має завершитися 24 травня, беруть участь 40 моделей приблизно такої ж кількості країн. Серед них мають обрати переможницю та двох фіналістів.

Серед країн-учасниць єгипетські ЗМІ перерахували такі: Еквадор – Куба – Єгипет – Словаччина – Англія – ​​Угорщина – Фінляндія – Бахрейн – Пуерто-Ріко – Іспанія – Португалія – ​​Гондурас – Замбія – Трінідад. і Тобаго – Прибалтика – Німеччина – Домініканська Республіка – Колумбія – Нідерланди – Словенія – Китай – Гонконг – Південна Корея – Корея – Мексика – Південна Америка – Таїланд – Сьєрра-Леоне – Сполучені Штати Америки – Зімбабве – Румунія – Швеція – Маврикій Камерун – Шрі-Ланка – Сербія – Македонія.

І, зрозуміло, за допомогою «вірусної реклами» та найкрасивіших дівчат Sunrise Group рекламує свої готелі у Хургаді. Серед них Equi Joy – Garden Beach – Mamlouk Palace – Tokana – Royal Makadi – Maraki – Alma Bay. Церемонія закриття відбудеться у готелі групи Tannok у знаменитий курорт Ажа в Айн-Сохні. «Для учасників буде організовано кілька туристичних заходів на Червоному морі та в Айн-Сохні, зокрема для них також буде організовано відвідування археологічних зон у Єгипті. Крім проведення конкурсних заходів із низки напрямків, конкурс призначений, щоб розкрити туристичні переваги Червоного моря», – заявляють організатори.

Як запевнила Хабіба Аль-Шаєр, віце-президент Sunrise Group, проведення подібних заходів та подій, що отримали глобальний супровід, відповідає інтересам єгипетського туризму, оскільки це хороший спосіб просувати та стимулювати туризм, а також наголошувати на безпеці та Єгипті. «

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі