Це літо буде дуже поганим: туристів попередили з приводу бронювання турів до цієї популярної країни

Оригінальний спосіб боротися з овертуризмом чи чесне попередження? В іспанських ЗМІ з’явилися прогнози, що це літо буде поганим, особливо для тих, хто ще не вибрав готель. Економісти попередили туристів з приводу бронювання турів у цю популярну країну — ціни вже злетіли і продовжать своє нестримне зростання далі, і це варто додати до інших обставин, що не мають відпочинку в Іспанії.

“Літо в Іспанії виглядає дуже погано для того, хто ще не забронював номер”, – попередив туристів у своїй публікації економіст Гонсало Бернардос. Він заявив, що ще у першому кварталі було зафіксовано рекордне зростання цін на готелі. «Ми встановили рекорд усіх часів, порівняно з будь-яким іншим роком. І це тому, що ми приїхали з такого вражаючого року як 2023», – заявив економіст.

Після «ковідних» років минулого року готелі нарешті заробили на повну потужність. А це відродження спричинило створення висококонкурентного ринку, що особливо вигідно власникам готелів. “Літо виглядає фантастично для готельєрів, але дуже погано для тих, хто ще не забронював готель, тому що їм доведеться заплатити за це набагато більше”, – заявив економіст.

При цьому до докоподібних років Іспанія чимало подорожчала: у 2023 році в іспанських готелях дохід на один зайнятий номер у середньому склав 108,90 євро, або приблизно на 20% вище за показник 89 євро, зафіксований у 2019 році. За кількістю туристів рекорд також побитий, але скромніший: кількість ночівель за рік досягла 347 мільйонів, що на 8,5% більше, ніж у 2022 році, і на 1,2%, ніж у 2019 році.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі