Туристів, які збираються на відпочинок до Туреччини, попередили про ризики скасування турів

Інтенсивність раннього бронювання надихнула експертів турсектору. Проте вони поспішили попередити відпочиваючих, що очікування туризму від 2022 року можуть не справдитися. Тому мандрівникам слід бронювати тури та проживання в готелі лише з можливістю гарантованого скасування та через надійні онлайн-канали, відомі агенції. Про це заявив президент Асоціації туристичних готельєрів Чешме (ÇESTOB) Якуп Демір.

Згідно з його заявою в турецькій пресі, кількість покупок проживання в готелях із раннього бронювання різко збільшилася. Глава підкреслив, що має надію на сезон 2022 і очікує, що рік буде жвавим з точки зору туризму.

«Наразі, зокрема, місцеві та закордонні туроператори, численні агенції та онлайн-канали в Туреччині розгорнули серйозну кампанію із раннього бронювання. У періоди, коли долар досягає високих значень, набагато вигідніше купувати відпустку з раннього бронювання. Тому що йдеться про зниження цін до 25-30 відсотків. Періоди раннього бронювання триватимуть у січні, лютому, березні та квітні. Якщо попит є, він позначиться ціні, тобто, вона тільки зростатиме, тому ми просимо вас забронювати тур раніше, коли ціни ще доступні», – закликав фахівець і додав, що потрібно дотриматись певних правил безпеки.

На що звернути увагу під час бронювання?

Як зазначив голова асоціації, необхідно отримати низку відомостей та документів, які гарантують оплату броні турагентством. Багато відпочиваючих замовляють тури, не впевнившись, що путівка оплачена. А коли приїжджають у свій готель, може виявитися так, що жодного бронювання насправді не було і турфірма перекрила цими грошима оплату іншого туру або привласнила їх собі.

Також читайте: Такого ще не було: туризм Туреччини констатував, що у низці готелів місць на літо 2022 року вже немає

Також експерт застеріг туристів від повної оплати при бронюванні туру, щоб уникнути жертв. «Платіть 25, 30 чи навіть 50 відсотків. Але до останньої хвилини ви повинні бути готові у разі надзвичайної ситуації скасувати броню та повернути свої гроші. Це можливе лише з надійними агентами», – повідомив він.

Ми рекомендуємо вам бронювати поїздки в основному через онлайн-канали, оскільки найчастіше вони гарантують повернення коштів туристам. Ви повинні мати можливість до останнього дня перед відпочинком скасувати бронювання. Навіть міжнародні онлайн-майданчики цілком надійні щодо цього. Ми рекомендуємо відпочивальникам, які подбали про відпочинок завчасно, бути обережними у цьому питанні, щоб не виявитися постраждалими», – наголосив експерт.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «12 фантастичних причин пити м’ятний чай щодня».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі