Дедалі більше туристів гинуть з цієї причини: в Іспанії розкрили страшну таємницю відпочинку в готелях

Туристи, які вважають себе безсмертними під впливом великих доз алкоголю, легко можуть поплатитися життям, а якщо вціліють, то грошима. Таку страшну таємницю відпочинку в готелях Іспанії розкрила влада курорту Магалуф, випустивши чергове попередження про «балконінг». Як пише іспанська преса, дедалі більше «безбаштових» туристів гинуть з цієї причини, і влада має намір боротися з небезпечною розвагою та такими безрозсудними вчинками до останнього.

Останньою жертвою став 24-річний німецький турист. Він помер після падіння з висоти 12 метрів із готелю на Майорці. При цьому лише минулого місяця британський турист отримав серйозні травми після падіння з балкону і досі перебуває на лікуванні. Німець став першою жертвою: він впав з балкона готелю Timor в Плайя-де-Пальма, причому буквально через кілька годин після прибуття на відпочинок. Врятувати його не вдалося.

Причина смерті, на тверезий погляд, є абсолютно дикою. Турист повернувся з вечірки близько 3 години ночі і виявив, що він ненароком зачинив свої двері. Після чого турист спробував вилізти на будівлю, щоб дістатися своєї кімнати, впав і розбився на смерть. Про докладні причини смерті туриста ведеться розслідування. Але загалом місцева влада підозрює «балконінг».

Нагадаємо, цю «розвагу» часто практикують молоді туристи, переважно британці та німці. Розвага полягає або в стрибках з балкона до басейну або в спробах перелізти з балкона на балкон. Звичайно, це рідко робиться на тверезу голову — і наслідки очевидні: щороку ця розвага забирає 5-10 молодих життів і не менше 10-15 людей зазнають серйозних травм. Більшість жертв виявляються сліди алкоголю у крові.

Влада курорту Магалуф була змушена регулювати вживання алкоголю, намагаючись контролювати безрозсудну поведінку туристів. Також за “розвагу” покладаються і серйозні штрафи – до 1500 євро.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі