Виходячи з аеропорту, ігноруйте всіх: туристам дали поради як не бути ошуканим у перші дні подорожі за кордоном

Пильність уже на виході з аеропорту – першочергова потреба для кожного туриста, щоб не виявитися ошуканими «місцевими хитрунами». Секретами про те, як не бути ошуканими у перші дні подорожі, розповів досвідчений турист у сворему блозі.

Як зазначив мандрівник, чужа країна – це завжди непередбачуваність, тому навик завжди бути напоготові стане у нагоді кожному туристу.

1. Виходячи з аеропорту, ігноруйте всіх, хто до вас підходить і пропонує допомогу. Це не помічники, а ті, хто хоче зрубати легкі гроші з дурного туриста. Вони будуть пропонувати вам таксі, просто давати поради, розпитувати де ви житимете і так далі. Навіть на перший погляд невинна порада може влетіти вам у копійчину. Краще звернутися за допомогою до інших місцевих, які не виявляють до вас жодного інтересу.

2. Те саме правило не тільки в аеропорту, а й взагалі скрізь. Якщо вас кудись хочуть відвести, нібито допомогти, то 90%, що там із вас злуплять величезні гроші. Наприклад, у Туреччині можуть запропонувати допомогу з покупкою квитка на автобус. Вас приведуть до тієї каси, де ціна буде вищою, а помічник потім отримає відсоток за те, що привів вас.

3. Уважність. Це найголовніше, що допоможе у чужій країні. Краще до всього ставитися з підозрою, доки зрозумієте тутешні правила життя. Однак, саме уважності часто не вистачає, тому що складно сконцентруватися на місці, де вам все незнайомо. Цим і користуються шахраї.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі