Бари ми не відкриємо – прем’єр міністр Таїланду

Посидіти одразу на двох стільцях знову намагається уряд Таїланду. З одного боку, чиновники не хочуть втрачати іноземних туристів, знову закриваючи кордони та вводячи національний локдаун через штам «омікрону», що захоплює світ. З іншого боку – не збираються відкривати розважальні заклади, частково заради яких іноземні мандрівники й прагнуть екзотичної країни. Про можливе продовження розпорядження тримати бари, караоке та інші розважальні заклади закритими, заявив прем’єр-міністр Прают Чан-о-ча у четвер.

За словами чиновника, закриття усієї країни – непотрібний крок. Уряд упевнений, що зможе впоратися з «омікроном», продовжуючи перевіряти мандрівників, що прибувають, на наявність нового варіанту. «У жорстких заходах немає потреби. Є тести ПЛР, і ми вимагаємо дотримуватися карантину до отримання результатів тесту», – заявив він.

У цих обставинах уряд відклав свій план замінити ПЛР-тестування туристів, що прибувають, на аналізи на антигени, додав міністр. Крім того, чиновник у своїй заяві намагався переконати всіх, що рішення не відкривати паби, бари та караоке-клуби необхідне на користь громадської охорони здоров’я та самих туристів. «Ми хотіли б почекати та подивитися на ситуацію ще місяць. У цьому питанні ми маємо прислухатися до лікарів та органів охорони здоров’я», – зазначив Прают.

«Криті місця, де збираються натовпи туристів та п’ють, становлять високий ризик. Ми не готові піти на це, бари ми не відкриватимемо. Найближчим часом кабінетом міністрів буде запропоновано заходи допомоги», – сказав прем’єр, додавши, що коли з’являється нова хвороба, мають бути вжиті суворі заходи, щоб впоратися з нею. «Омікрон» – саме той випадок.

Також генерал підтвердив, що уряд розшукував тих, хто прибуває з південної частини Африки для проведення тестів на Covid-19, оскільки в цьому регіоні було виявлено омікрон-штам. На сьогоднішній день, він уже є домінуючим у ПАР та пов’язаних із цією країною територіях.

У зв’язку з цим чиновник попросив громадськість повідомити уряд, якщо їм відомо про місцезнаходження туристів, які прибули з регіонів підвищеної небезпеки і яких не змогли або не встигли розшукати санітарні органи. Резюмуючи, прем’єр-міністр зазначив, що це особливо важливо, оскільки досі в Таїланді не було виявлено жодного випадку захворювання на «омікрон».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі