Німеччина додала 39 країн до списку зон підвищеного ризику, виключивши з нього Україну

Німеччина додала до списку зон підвищеного ризику одразу найбільшу за рік кількість країн, включаючи кілька держав-членів Європейського Союзу, на тлі зростання кількості випадків захворювання на коронавірус по всьому світу, і зокрема, поширення різновиду Omicron.

Оновлюючи в п’ятницю, 7 січня 2022 року, список країн, які сильно постраждали від вірусу, Інститут Роберта Коха, який є німецьким урядовим науково-дослідним інститутом, який відповідає за контроль та профілактику захворювань, розширив цей список, додавши до нього наступні:

Ангола
Аргентина
Австралія
Багамські острови
Бахрейн
Беліз
Болівія
Кабо-Верде
Демократична Республіка Конго
Берег Слонової Кістки
Естонія
Фіджі
Франція – французькі заморські департаменти Французька Гвіана, Гваделупа, Мартініка, Майотта, Сен-Мартен та Сен-Бартелемі
Габон
Гана
Гренада
Гвінея
Острів
Ізраїль
Ямайка
Катар
Кенія
Коморські острови
Кувейт
Люксембург
Малі
Мавританія
Нідерланди – заморські частини Королівства Нідерландів Аруба та Кюрасао
Нігерія
Панама
Руанда
Замбія
Швеція
Сьєрра-Леоне
Південний Судан
Того
Уганда
Уругвай
Об’єднані Арабські Емірати

Цей крок означає, що починаючи з наступної неділі, 9 січня 2022 року, мандрівники з цих країн, які не були щеплені, і ті, хто не був інфікований вірусом COVID-19, повинні зареєструватися в Інтернеті перед поїздкою до Німеччини.

“Мандрівники, які протягом останніх десяти днів відвідали зону підвищеного ризику або зону, що викликає побоювання, повинні зареєструватися на сайті www.einreiseanmeldung.de до прибуття до Німеччини та мати при собі доказ реєстрації при в’їзді”, – пояснює Міністерство закордонних справ Німеччини.

Крім того, при поїздці до Німеччини на них поширюється обов’язкове тестування на COVID-19 перед від’їздом, а також самоізоляція терміном на десять днів, яка може бути припинена через п’ять днів, якщо при повторному тестуванні на COVID-19 результат буде негативним.

Оновлюючи список, РКІ виключив Україну зі списку зон підвищеного ризику, що означає, що поїздки з цієї країни, особливо для тих, хто не вакцинований та не був раніше інфікований COVID-19, заборонені.

Список територій із варіантами вірусу в Німеччині залишається порожнім після того, як 4 січня країна виключила з нього Ботсвану, Есватині, Лесото, Малаві, Мозамбік, Намібію, Зімбабве, Південну Африку та Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії.

Мандрівникам із цих країн (крім Великобританії) було заборонено в’їзд до Німеччини, за винятком громадян та резидентів Німеччини, з кінця листопада, коли у Південній Африці було виявлено варіант вірусу Omicron. Мандрівники з Великобританії були заборонені пізніше у грудні.

Ті, кому дозволили в’їзд із районів, де було виявлено варіант вірусу, мали залишатися в ізоляції протягом 14 днів, без можливості скоротити цей термін.

Дані Всесвітньої організації охорони здоров’я показують, що тільки в Німеччині за останні сім днів було зареєстровано 267 573 нових випадків захворювання на COVID-19, а всього у світі за той же період було зареєстровано 13 307 762 нових випадків.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі