Популярна у українських туристів країна посилює правила в’їзду, залишивши Україну у червоній зоні

Болгарія посилює санітарні правила в’їзду для мандрівників: з 6 січня всі пасажири незалежно від вакцинації мають зробити ПЛР-тест за 72 години до вильоту. Це рішення поширюється і на туристів з Євросоюзу, діє воно і щодо мандрівників із України. Відповідне повідомлення опубліковано на сайті Міністерства охорони здоров’я у середу.

Цей захід спрямований на обмеження поширення омікрон-штаму коронавірусу, йшлося у повідомленні відомства. Наразі офіційно відомо про 12 випадків захворювання на новий варіант ковіду з Нового року в балканській країні. У середу, 5 січня, МОЗ повідомило про більш ніж триразове зростання кількості нових інфекцій у популярному у українців напрямі – з 1900 до більш ніж 6 200 на день.

Згідно з оновленими правилами, мандрівники з країн ЄС, які перебувають у червоній зоні Болгарії, мають надати негативний ПЛР-тест, взятий за 72 години до прибуття. Вони також повинні будуть пред’явити дійсний сертифікат, що підтверджує, що в’їжджають вакциновані проти COVID-19 принаймні за 14 днів до прибуття в країну. Діти віком до 12 років звільняються від цієї вимоги.

Винятки становлять лише громадяни Болгарії та члени їхніх сімей, які не мають жодного з медичних цих документів, все одно будуть допущені в країну за умови проходження 10-денного обов’язкового карантину – навіть якщо протягом цього періоду у них буде негативний результат тесту.

У списку червоної зони Болгарії знаходяться країни, які повідомили про більш ніж 500 випадків зараження коронавірусом на 100 000 жителів за останні 14 днів, або повідомили про поширення «омікрону». З 6 січня Болгарія додала США, Канаду та Австралію до свого червоного списку, фактично заборонивши в’їзд іноземців із цих країн. Україна стабільно залишається “червоною”. А от Австрія, Угорщина, Люксембург та Румунія – єдині країни-учасниці євроблоку, які нині не входять до списку червоної зони Болгарії та вважаються санітарно безпечними.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Сон із домашніми тваринами: плюси та мінуси».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі