Стюардеса назвала напій, який краще не замовляти на борту літака

Є один напій, який туристи повинні уникати замовляти під час перельоту, якщо вони не хочуть потрапити до «чорних списків» стюардес. Йдеться про сильногазовані напої, включаючи дієтичну колу.

Виявляється, пасажири, які просять колу на борту літака, стають неприємними для бортпровідників через специфіку напою. Пухирці та піна, що утворюється при наливанні, не дозволяє швидко обслужити туриста. Безалкогольний напій особливо шипучий у повітрі, оскільки нижчий тиск повітря в салоні означає, що вуглекислий газ виділяється легше. А час для авіаперсоналу є цінним, оскільки вони керуються регламентованим графіком.

Фактично за той час, який потрібно, щоб налити одну колу, стюардеса могла б також обслуговувати трьох інших пасажирів. «Як ви, можливо, знаєте, у салоні літака тиск знаходиться не до рівня моря, а до еквівалента понад дві тисячі метрів. Це означає, що деякі пасажири можуть відчувати легке запаморочення або що алкоголь впливає на них майже вдвічі більше, ніж на землі. Це також означає, що безалкогольні напої піняться набагато більше, коли виливаються з банки, і найгіршим винуватцем цього є дієтична кока. Мені буквально доводиться сидіти і чекати, поки бульбашки луснуть, перш ніж я зможу продовжувати наливати. Якщо всі 3 пасажири просять дієтичну колу, я часто змушую їх починати пити одразу з піною, потім беру ще три замовлення на напої, обслуговую їх, а потім повертаюся до туриста з дієтичною колою», – привело видання слова однієї зі стюардес.

Дієтична кола – не єдиний напій, якого слід уникати в польоті, хоча, за словами одного члена екіпажу, також розумно відмовитися від чаю та кави. Резервуари з гарячою водою на борту літака рідко миють, тому вода може бути не зовсім чистою.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі