Стюардеса розкрила секрет, як відвідати туалет без черги

Зручний час для відвідування туалету в літаку – одразу після набору висоти авіалайнера, а також під час роздачі напоїв. При цьому досить похмуру таємницю про туалети в літаку, через яку туристам може бути ніяково користуватися ними наступного разу, стюардеса Еріка Рот розкрила Buzzfeed. За її словами, члени екіпажу знають, чим саме той чи інший турист займається в туалеті.

Під час тривалого перельоту туристи не зможуть уникнути кількох походів у туалет. Ось що розповіла бортпровідниця: «Туалети знаходяться поряд із тим місцем, де ми сидимо. Незалежно від того, наскільки сильно ви намагаєтеся приховати той факт, що у вас настала дефекація, ми чуємо це по шуму. Він інший, тому ми завжди знаємо, що відбувається у кабінці».

Чутливі пасажири можуть припустити, що безпечно скористатися туалетом, поки екіпаж зайнятий обслуговуванням туристів, проте щоб скористатися туалетом без спостереження всім туристам, що переживають за фізіологічні потреби, часу, на жаль, не вистачить.

За словами стюардеси, на рейсі є два моменти, які забезпечують найкращий час для цього. Якщо правильно вибрати час, у пасажира може бути до десяти хвилин тиші та спокою, щоб сходити до туалету зайнятися своїми справами у кабінці без ризику бути почутим.

Отже, ідеальний час настає, тільки-но вимикаються знаки ременів безпеки, тому що більшості людей ще не знадобиться туалет. Наступний найкращий момент настає лише на початку обслуговування напоїв. Це пов’язано з тим, що більшість туристів так прагнуть отримати безкоштовні напої, що вони, швидше за все, схрестять ноги і почекають ще деякий час, а не пропустять склянку соку або газованого напою.

Що ще турбує туристів, то це питання, чи засмоктує авіатуалет, як лякають деякі. Вакуум у туалеті авіалайнерів працює лише при відкритті зливної труби, а туалети спроектовані таким чином, щоб цього не відбувалося.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі