Стюардеса розповіла, як отримати бонуси в літаку

Рейчел Салліван працює бортпровідником. Вона розповіла Dailynationtoday.com про хитрість, якою користується завжди, вирушаючи у поїздку із чоловіком.

Колись перед від’їздом у весільну подорож подружжя замовило парні толстовки з написом Honeymoon Bound (у пров. з англ. «наречені» – прим. ред.). Коли вони вперше сіли у них у літак, то не очікували отримати стільки уваги від екіпажу рейсу. Ті зробили все для того, щоб політ «молодят» пройшов на найвищому рівні.

Читайте також: Стало відомо про 5 фактів, які стюардеси повинні тримати в секреті від пасажирів

Пара вирішила надіти їх ще раз і переконалася, що прикинутися молодятами, сідаючи в літак, буває дуже вигідно. Рейчел поділилася у своїх соцмережах двома фотографіями: на одній із них вона з чоловіком сидить у першому класі літака, а на іншій зображено пляшку шампанського та горіхи, які молодим людям вручили члени екіпажу.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Стало відомо чому навіть повністю щеплені заражаються або серйозно хворіють».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі