Готелі в Єгипті попередили, коли чекати на дефіцит номерів і овербукінгу: місць для всіх туристів точно не вистачить

Останні десять днів грудня кількість туристів у Єгипті досягне піку, в результаті готелів їм може не вистачити. Таке попередження озвучив в інтерв’ю агентству Аль-Ватан Атеф Абдель Латіф, член Асоціації інвесторів у туризмі Південного Сінаю.

«Найвищі показники припливу туристів до Єгипту, згідно з поточними та майбутніми показниками бронювання, будуть під час різдвяних та новорічних свят, особливо в період з у другій половині грудня, до першого тижня січня 2022 року. Це пояснюється тим, що багато країн, які експортують туристів до Єгипту, почали бронювати єгипетські готелі у цей період», – заявив експерт. Проте експерт наголосив на великій проблемі, над якою терміново доведеться працювати туристичному сектору: ймовірність того, що попит на відвідування Єгипту перевищить кількість готелів, доступних для туристів у цей період.

Є десятки готелів, які все ще закриті, причому закриті вони з моменту початку пандемії коронавірусу. Йдеться про найбільш популярні провінції Червоне море та Південний Синай», – заявив експерт. За його словами, багато готелів під час пандемії не могли заробити, тому закривалися, і тепер вони не можуть нести витрати на проведення робіт з технічного обслуговування та реструктуризації, тобто вони технічно не можуть перезапуститись. Він закликав міністерство туризму «переглянути позиції цих готелів та розпочати пошук рішень, щоб повернутися до роботи». У тому числі це передбачається зробити “шляхом спілкування з Центральним банком і національними банками”, щоб надати готелям фінансування під розумні відсотки, беручи до уваги умови, в яких був туристичний сектор за останні два роки.

Крім того, за словами експерта, доведеться вирішувати і суміжні проблеми. Зокрема, нестачу наземного транспорту, тобто. автобусів для трансферів – їх може бути недостатньо для розміщення очікуваної кількості туристів на піку попиту. Нагадаємо, він за оцінкою експерта настане в останні 10 днів грудня 2021 року.

З боку україньских туристів ажіотажний попит вже зафіксовано. Подробиці читайте у матеріалі «Туристи почали скуповувати номери в готелях Єгипту на 2022 рік, аж до травневих свят».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі