«Бідняки готові продати душу»: туристи – про відпочинок в Єгипті

Єгипет – один із найпопулярніших напрямків для відпочинку у українців. Що пишуть туристи про єгипетські курорти на форумах – у матеріалі Турист.

Туристка на ім’я Марта поїхала на відпочинок до Єгипту взимку разом із собакою. Поїздка в Хургаду. Найбільше туристку здивували місцеві жителі, котрі, за її словами, намагаються нажитися на відпочиваючих на всьому:

“На превеликий жаль, місцеві жителі, особливо ті, які працюю у сфері туризму, дивляться на приїжджих людей виключно як на ходячий мішок з грошима. І оскільки конкуренція висока, то у спробах заманити туристів до себе ці громадяни не зупинялися не перед чим – кидалися до нас на вулиці, зазирали в очі, говорили ламаною російською, щоб викликати більше довіри, свистом намагалися приманити нашого собаку… Відверто кажучи, мене така поведінка дратує, я б хотіла спокійно гуляти центральною вулицею і не думати про те, що мені потрібно постійно фільтрувати обстановку навколо”.

Як розповіла мандрівниця, у Луксорі (місто на півдні Єгипту) багато бідних людей:

“Там живуть справжні бідняки, які готові продати душу за 1$ і зроблять будь-що, аби ви дали їм грошей. Дивитися на це страшно, перебувати в такому суспільстві неприємно”.

Крім того, в Єгипті багато бездомних тварин:

“Зграї собак на вулицях мене шокували. Ніде (ось чесно, ніде!) я не бачила раніше такої кількості безпритульних тварин. Сподіваюся, ви розумієте, що означає для людини (мене), що йде вулицею зі своїм власним невеликим собакою, зіткнутися зі зграєю величезних волохатих бездомних голодних псів”.

Інша туристка поїхала до Єгипту у січні та назвала країну “місцем, де боїшся опинитися заново. Жінку здивувало погане ставлення до аеропорту Хургади. За її словами, до жінок ставилися непривітно. Туалети в аеропорту, на думку мандрівниці, були набагато гірші, ніж будь-де в Україні:

Я багато де подорожувала, їздила і на автобусах по Україні на далеку відстань. Але туалет аеропорту Хургади зайняв почесне місце в номінації «САМИЙ ЗАСРАТИЙ ТУАЛЕТ СВІТУ». Всі 7 кабінок (2 були неробочі) були заповнені фекаліями, використаними прокладками. Свідком того, як мама завела дитину, і у того стався блювотний рефлекс від сморід”.

Туристка написала, що більше ніколи не поїде у відпустку до Єгипту:

“Думаю, люди, які мають почуття власної гідності, в Хургаду більше не полетять, за своєю волею …”.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі