Туристи в Туреччині скаржаться на обмеження в готелях

З настанням літа та наростанням турпотоку відпочиваючі все частіше стали скаржитися на обмеження, що діють у курортних готелях Туреччини. Йдеться про заборону на гучну музику, яку було запроваджено ще під час пандемії коронавірусу, щоб не допустити поширення ковіда, а тепер відштовхує курортників.

Тиша, що практикується готелями у ковідний період, дозволяла розосередити туристів. Таким чином, на думку влади, можна було уникнути нових випадків зараження. Як повідомили турецькі туристичні ЗМІ, хоча епідеміологічна ситуація з коронавірусом у країні покращилася, запроваджений тимчасовий ліміт музичного мовлення досі не знято, що дуже розчаровує туристів.

Наприклад, така ситуація склалася у Мармарисі – популярному курортному місті Турецької Рів’єри. За словами президента Торгової палати Мармаріса, заборона музики є серйозною перешкодою для туризму, і якщо ця практика продовжиться, зниження кількості туристів буде неминуче.

«Через пандемію протягом останніх двох років нам, на жаль, довелося нелегко у сфері туризму, яка є однією з найважливіших статей доходу нашої країни. Через вжиті карантинні заходи та обмеження на поїздки майже у всьому Мармарисі спостерігається серйозна втрата доходів. Хоча ми щасливі, що нарешті зможемо зітхнути з полегшенням цього року, на жаль, обмеження на музичне мовлення все ще діє і бентежить туристів. На це скаржаться представники туроператорів та турагентств. Ми занепокоєні тим, що іноземні гості розчаровуються, дізнавшись, що розважальні заходи, які є одним із найважливіших напрямків туристичного сектору, закінчуються о 1:00 ночі. Водночас і збільшується кількість скарг. У результаті все це призведе до зниження прогнозованої кількості туристів у найближчі місяці», – нарікав чиновник.

На його думку, заборона турецької влади на руку конкурентам, наприклад, Іспанії чи Греції. «Як ми вже багато разів говорили, якщо ця практика не буде припинена, туристичний сезон закінчиться навіть не розпочавшись цього року. Наші конкуренти – важливі ринки в туристичному секторі, такі як Іспанія, Греція… На жаль, заборона на музику залишає нас далеко позаду цієї гонки. Ми продовжуємо наші ініціативи у відповідних міністерствах зі зняття заборони», – сказав турексперт.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі