На курорти Туреччини повертається кошмар дворічної давнини

На курорти Туреччини повертається кошмар дворічної давнини: навколо відомого курорту Мармаріс знову палахкотять величезні лісові пожежі. До гасіння залучили літаки та вертольоти. При цьому кадрами палаючих лісів, за повідомленнями соцмереж, почали вже ділитися туристи, які відпочивають у Мармарисі.

Згідно з наявною інформацією, лісові пожежі спалахнули в п’ятницю на околицях курорту Мармаріс. Вогонь гасять понад 20 пожежних машин, а також 4 вертольоти та 5 літаків. При цьому кадри з лісами, що горять, розміщують у соцмережах туристи, тобто, вогонь вже знаходиться в межах видимості туристичних зон.

Нагадаємо, що у 2021 році лісові пожежі «кошмарили» Туреччину весь кінець сезону, починаючи з кінця червня. Тоді Туреччина пережила понад 140 лісових пожеж, причому переважно на курортах, горіла як Анталія – де основний удар припав на Манавгат, так і курорти провінції Мугла – Бодрум, Фетхіє та Мармаріс, який тоді визнали однією з найбільш постраждалих зон, повідомивши, що дві третини лісів у Мармарисі знищено внаслідок пожеж.

Туристам у Мармарисі довелося пережити моторошні пригоди — пальми, що горять на території готелю, евакуація на галявину, попіл, що пропалює рушники — такі подробиці розповідала туристка з містечка Ічмелер під Мармарисом, на яку припав основний удар вогненної стихії.

І ось вогненна стихія знову прийшла на курорти Туреччини. Цього разу — майже на початку сезону.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі