Таїланд починає усвідомлювати плоди краху та породженого туристичного хаосу системи Test & Go

Надії Пхукета розпочати відновлення туризму у розпал сезону серйозно постраждали минулого тижня через припинення туристичної програми Test & Go. Причиною посилення умов в’їзду влада Таїланду назвала «омікрон». Проте за скасуванням схеми мандрівників знову чекав хаос і «традиційна» плутанина з чинними правилами, повідомили тайські ЗМІ.

Після оголошення у вівторок, 22 грудня, про зупинку реєстрації за турпрограмою Test & Go знову «посипалися» питання від туристів, що саме змінилося і як тепер можна потрапити на курорти Таїланду. Владі знадобився щонайменше один день, поки вони зрозуміли, що з 200 000 мандрівників, яким вже було дозволено в’їхати до Таїланду за схемою Test & Go, насправді було схвалено в’їзд лише 110 000, а ще 90 000 подали заявки, але вони перебувають у підвішеному стані.

За відгуками розлючених туристів, система Thailand Pass, через яку подаються заявки на в’їзд в країну, працює жахливо, оскільки інформація або своєчасно не публікується, або її подача настільки незрозуміла, що навіть через 48 годин після зміни правил, Управління туризму Таїланду (TAT) все ще пояснювало на своєму сайті нові умови тестування.

Примітка: раніше Турист повідомляв що “У Таїланді знайшли безліч дірок у додатках з відстеження туристів: туристи почали втікати з карантину

Нагадаємо, туристична програма Test & Go дозволяла повністю щепленим від COVID-19 мандрівникам із 63 країн та територій, не проходити карантин після прибуття. Проте схема впала через побоювання з приводу поширення омікрон-штаму коронавірусу. Тепер на 5-6 днів перебування відпочиваючим туристам належить пройти замість другого антиген-тесту безплатний ПЛР-тест.

Одне з тайських видань наголосило на наступному: «Одна річ, яку центральний уряд зробив правильно, – залишило «Пхукетську пісочницю» відкритою. Через короткозорість або нерозуміння їх власних протоколів вони могли не помітити, що система була запущена у відповідь на набагато небезпечніші варіанти коронавірусу. Ця схема працює. Провідні діячі туризму Пхукет поспішили похвалити уряд за цей крок, і це правильно. Бангкоку потрібно знати, що хоча повернення туристів на острів виглядає блискуче, туризм ще не відновився і невелика кількість відпочиваючих підтверджує це».

Таїланд починає усвідомлювати плоди краху та породженого туристичного хаосу системи Test & Go

Призупинення схеми Test & Go має бути переглянуте наступного тижня, 4 січня. І багато туристів, сподіваються, що вона знову відновить роботу, оскільки в’їжджати за програмою було легко та зручно. А поки що в тайському туризмі переважає хаос.

Заступник прем’єр-міністра Анутін Чарнвіракул у п’ятницю поспішив заспокоїти відпочиваючих: «Я також хочу попросити людей уникати паніки, поки інформація Департаменту з контролю захворювань [DDC] показує, що «омікрон» має набагато менш серйозні симптоми, ніж «дельта».

Можливо, він лише повторює висновки, які Таїланд бачить за кордоном, а точніше у Європі. Так, Великобританія проводить реальні дослідження фактичного впливу омікрон-штаму на інфікованих. А такі країни, як Франція і Німеччина знову практично закрилися від туризму, навіть Великобританія з її рекордними показниками зараження починає ставитися до «омікрону» як до загрози економіці, а не життю туристів і свого населення. У зв’язку з цим реальне розуміння, що таке «омікрон» та які його наслідки, матиме велике значення для зменшення страхів та фінансових труднощів для тих, хто живе на острові.

У Таїланді, населення якого становить 69.6 млн осіб, перший випадок зараження коронавірусом було виявлено 13 січня 2020 року. У неділю МОЗ інформувало про 2.4 тис. тих, хто заразився, і 22 померлих за добу. Загальна кількість інфікованих у королівстві перевищила 2.21 млн., вилікувалися понад 2.15 млн. людей, померли 21.5 тис. пацієнтів.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Справжня причина, чому деякі люди народжуються без зубів мудрості».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі