Apple випустить найтонший iPhone: у 17-й серії з’явиться найдорожчий та унікальний телефон від компанії

Згідно з нещодавнім звітом, Apple може представити нову модель у своїй лінійці iPhone наступного року, що потенційно змінить її поточний асортимент. Історично технологічний гігант щорічно випускав чотири моделі, включаючи новітні iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max. Очікуваний iPhone 17 Slim (з 2025 року буде випущений iPhone 17, якщо Apple дотримуватиметься своєї номенклатури) може або доповнити, або замінити існуючу модель, і його ціна може перевищити ціну найдорожчих флагманських телефонів Apple.

Джерела, на які посилається The Information, вказують, що Apple планує представити iPhone 17 Slim у рамках своїх пропозицій 2025 року. У той час як серія iPhone 16, вихід якої очікується у другій половині 2024 року, ще не анонсована, припущення про подальші моделі вже викликають інтерес. iPhone 17 Slim може зайняти місце моделі “Plus”, яку може спіткати та ж доля, що і iPhone 13 mini, компактну модель Apple 2021 року.

Найдорожчий iPhone на сьогоднішній день

За словами неназваних інсайдерів, очікується, що iPhone 17 Slim перевершить iPhone 17 Pro Max як найдорожчу модель у лінійці Apple 2025 року. Це відповідає тенденції, заданій нещодавно випущеним iPad Pro (2024), який відрізняється помітно більш тонким дизайном порівняно зі своїм попередником.

За чутками, iPhone 17 Slim буде мати оновлений дизайн, можливо, включає модуль камери заднього виду, що розташований по центру, і алюмінієвий корпус. Це означатиме відхід від мови дизайну, яка значною мірою не змінювалася з моменту дебюту iPhone X у 2017 році.

Як може виглядати iPhone 17?

В іншому звіті говориться, що Apple прагне зменшити розмір динамічного острівця в серії iPhone 17. Очікується, що iPhone 17 Slim буде оснащений 6,6-дюймовим дисплеєм, розташованим між 6,1-дюймовим iPhone 17 і 6,3-дюймовим iPhone 17 Pro, але меншим, ніж 6,9-дюймовий iPhone 17 Pro Max.

Однак, оскільки до офіційного анонсу цих розробок ще більше року, до деталей слід ставитись з обережністю. Apple, найімовірніше, представить серію iPhone 17 після запуску лінійки iPhone 16 у другій половині 2024 року.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі