Як поділитися місцем розташування в WhatsApp: покрокове керівництво

WhatsApp – одна з найчастіше використовуваних платформ обміну миттєвими повідомленнями в Україні. З кожним днем ​​WhatsApp прагне робити життя своїх користувачів дедалі простіше. Месенджер постійно випускає нові функції та оновлення для покращення взаємодії своїх користувачів. Однією з функцій, які він випустив раніше, був “Обмін розташуванням”. Це зручна функція, яка дозволяє вам інформувати друзів та сім’ю про ваше місцезнаходження в режимі реального часу.

Чи зустрічаєтеся ви з кимось, переміщаєтеся по жвавому району або просто хочете повідомити близьких, що ви в безпеці, спільне використання вашого поточного розташування гарантує, що всі залишаються на зв’язку та в курсі подій. Ця функція є особливо корисною під час подорожей, надзвичайних ситуацій або при координації групових заходів.

Щоб поділитися своїм поточним розташуванням у WhatsApp, ви можете виконати кілька простих кроків у програмі. Використовуючи цю функцію, ви можете вибрати, з ким поділитися своїм місцезнаходженням у режимі реального часу, встановити тривалість обміну та відкликати доступ, коли захочете, що дає вам повний контроль над вашою конфіденційністю та уподобаннями щодо загального доступу.

Як поділитися місцем розташування в WhatsApp

  • Перший крок до надання доступу до місцезнаходження в режимі реального часу – це активувати місцезнаходження на вашому пристрої. Для пристроїв Android: Налаштування> Програми та сповіщення> Додатково> Дозволи програм> Розташування> Увімкніть служби позиціонування. Для iPhone: Налаштування> WhatsApp> Розташування> Виберіть “Завжди”
  • Якщо ви хочете поділитися своїм місцезнаходженням у режимі реального часу з певною людиною або групою, відкрийте WhatsApp > Виберіть потрібний чат.
  • Торкніться піктограми вкладення (скріпки) у вікні чату на пристрої Android. Для iPhone торкніться знака “Плюс” у нижньому лівому кутку.
  • У вас буде два варіанти: відправити своє поточне місцезнаходження або поділитися своїм поточним місцезнаходженням. Поточне розташування є фіксованою точкою, тоді як поточне розташування оновлюється в міру вашого переміщення.
  • Щоб поділитися місцезнаходженням у режимі реального часу, після натискання на піктограму вкладення або піктограму плюса натисніть “Поділитися місцезнаходженням у режимі реального часу” та натисніть кнопку “Надіслати”.
  • Щоб поділитися поточним розташуванням, після натискання на піктограму вкладення або піктограму плюса натисніть на поточне розташування та натисніть кнопку надіслати.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі