5 чудових програм для смартфонів, які зводять з розуму: від таємних дзвінків до спеціальних ботів які служать вам

В даний час деякі з нас працюють в режимі 24/7 на своїх смартфонах, і в більшості випадків відбувається щось непродуктивне, наприклад прокручування барабанів, перегляд короткометражок на YouTube одну за одною або ігри. Існує безліч контенту та додатків, про які ми досі не знаємо. Ми гадки не маємо, який у них потенціал і як вони можуть змінити наше життя назавжди. Як щодо того, щоб познайомитися з деякими з них, які з цього моменту назавжди змінять ваше життя?

Додатки не обов’язково є злом, ми можемо використовувати їх у своїх інтересах та скористатися перевагами, які вони пропонують. Одне за одним ми розглянемо п’ять найкращих програм, які потенційно можуть змінити наше життя.

П’ять шалених додатків, які зведуть вас з розуму

  1. BNE SIM: за допомогою цієї програми ви можете дзвонити без обмежень, не розкриваючи номер телефону, безкоштовно. Якщо вам цікаво, як це станеться, то під час дзвінка будь-кому на мобільному телефоні одержувача відобразиться випадковий номер. Це приховає вашу особу. Однак рекомендується не використовувати це в будь-яких неправильних чи зловмисних цілях. Примітно, що для цього не потрібні SIM-картки. Навіть якщо у вас немає SIM-картки, ви можете зареєструвати новий обліковий запис BNESIM.
  2. Таймер відключення програми: Якщо у вас проблеми з надмірним використанням вашого смартфона, особливо соціальних мереж або мультимедійних платформ, то ця програма для вас. Воно дозволяє вам встановити таймер для кожної програми, яку ви хочете. Встановивши таймер, ви зможете використовувати програму не більше 24 годин. Воно також надасть вам дані, які допоможуть зрозуміти, що забирає у вас найбільше часу.
  3. Хмарна гра Bikii: Насолоджуйтесь всіма вашими улюбленими іграми, такими як GTA-V, Людина-павук та іншими, прямо на своєму мобільному пристрої, абсолютно безкоштовно, завдяки цьому додатку. Попрощайтеся з дорогою ігровою консоллю чи ПК високого класу. Тепер світ ігор у вас під рукою, у будь-який час та у будь-якому місці.
  4. App Cloner: Завдяки наявності цієї програми у вашому смартфоні ви зможете налаштовувати свій телефон так, як вам подобається. За його допомогою ви зможете реалізувати неймовірні можливості. Ось кілька способів, якими ви можете використовувати цю програму: скажімо, якщо ви хочете таємно відкрити Instagram, ви можете зробити це, ввівши деякі цифри або комбінації, які ви склали б у додатку калькулятор. Інший приклад: припустімо, ви не хочете, щоб люди отримували доступ до галереї вашого телефону, тоді ви можете створити альтернативний доступ до неї за допомогою вищезгаданого та встановити помилку в основному додатку, щоб щоразу, коли хтось намагається його відкрити, Галерея видавала повідомлення про помилку та не відкривалася.
  5. AximoBot в Telegram: Це не зовсім програма, хоча вона доступна в самому додатку Telegram. Якщо вам заблокували обліковий запис Instagram, але вам все ще цікаво дізнатися про їхні дії та публікації, ви можете просто поділитися посиланням з цим ботом. Як тільки ви це зробите, бот почне надсилати вам повідомлення про кожне оновлення, зроблене цим обліковим записом, інформуючи вас і тримаючи в курсі подій незалежно від блокування.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі