Туристів вигнали з Мачу-Пікчу за фото у оголеному вигляді

Два європейські туристи, один француз, а інший швейцарець, були вигнані 4 травня з перуанського об’єкта всесвітньої спадщини Мачу-Пікчу після того, як один позував оголеним, а інший його фотографував, повідомляє Laprensa latina.

„Диво світла треба поважати! Іноземця, який роздягся тільки для того, щоб сфотографуватися в Мачу-Пікчу в Куско, був затриманий туристичним Перуанської національної поліції, — повідомило відомство в соцмережах.

Пізніше директор з культури Куско Маріца Роса Кандіа прокоментувала, що голого туриста помітили біля Будинку Зберігача у верхній частині цитаделі інків.

“Без одягу в Археологічному парку Мачу-Пікчу не дозволено правилами”, – сказала Кандіа.

Зроблені 23-річним французом фотографії 26-річного швейцарця було видалено на очах у співробітників поліції, а туристів передано до поліцейської дільниці для продовження розгляду. Кандія закликав відвідувачів дотримуватись правил відвідування.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі