Гарбуз як вітамінна бомба: незліченні переваги для нашого здоров’я

Зі зміною сезону приходить черга дуже улюбленого смаку – гарбуза. Незважаючи на споконвічну суперечку про те, фрукт це або овоч, тут всі мають рацію, тому що гарбуз відноситься до рідкісної групи овочів-фруктів і володіє якостями як фрукта, так і овоча. Абсолютно будь-яка частина гарбуза може бути з’їдена. Від шкірки до насіння. Його можна їсти приготованим на пару, смаженим, солодким та солоним. До всього цього можна додати, що він має незліченну перевагу для нашого здоров’я і має досить м’який смак.

Гарбуз містить мало калорій та багато поживних речовин

У ньому міститься 94% води. Він містить більше клітковини, ніж капуста, і більше калію, ніж банани. У ньому високий вміст вітамінів та мінералів. Можна також сказати, що це дуже хороше джерело вітаміну А та вітаміну С.

Гарбуз як вітамінна бомба: незліченні переваги для нашого здоров'я

Це корисно для очей

Не секрет, що з віком зір слабшає, але якщо ми приймаємо правильні поживні речовини, можемо уповільнити цей процес. Вітамін А дуже важливий для гарного зору. Дослідження показують, що дефіцит вітаміну А є дуже поширеною причиною сліпоти. Вітамін С, що міститься в ньому, у свою чергу діє як антиоксидант і може запобігти пошкодженню клітин очей вільними радикалами.

Це корисно для серця

Гарбуз містить велику кількість калію. Дослідження показали, що люди, які приймають калій, знижують кров’яний тиск. Він регулює кров’яний тиск та підтримує здоров’я серцево-судинної системи. Ми повинні пам’ятати, що для отримання користі від гарбуза вона має бути цільною, а не консервованою.

Гарбуз як вітамінна бомба: незліченні переваги для нашого здоров'я

Захищає від раку

Дослідження показали, що люди з більш високим вмістом бета-каротину в раціоні харчування мають нижчу захворюваність на рак. У гарбузі є каротиноїди, які діють як антиоксиданти.

Допомагає шкірі

Гарбуз містить велику кількість каротиноїдів, таких як бета-каротин, який наш організм перетворює на вітамін А. Дослідження показує, що вони можуть діяти як природний сонцезахисний крем. Ці речовини в гарбузі можуть захистити вашу шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетових променів.

Гарбуз як вітамінна бомба: незліченні переваги для нашого здоров'я

Зміцнює імунну систему

Як ми вже не раз говорили, гарбуз містить бета-каротин, який ваш організм перетворює на вітамін А. Дослідження показали, що високий вміст цього вітаміну та вітаміну С допомагає захистити організм і швидше відновитися після інфекцій, вірусів та хвороб.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі