Найкращі продукти, які можна їсти перед сном

Почуття голоду заважає вам заснути, але ви не знаєте, що не слід переїдати на ніч. Як їсти перед сном без шкоди для здоров’я? Відповіді на ці питання радіо Sputnik дає дієтолог та доктор медичних наук Михайло Гінзбург.

Більшість експертів зі здорового харчування не рекомендують їсти ввечері. Переважно тому, що перед сном ваш шлунок ще не встиг переварити важку їжу, з’їдену за вечерею. Але лягати спати голодним – теж погана ідея, попередила Гінзбург.

“Ти не можеш обдурити свій шлунок. Не можна лягати спати голодним. Вірніше, можна, але це досить складно і неприємно. Найгірше те, що ви можете прокинутися посеред ночі з підвищеним почуттям голоду. Якщо, наприклад, намагатися не їсти після шостої вечора, то часто прокидаєшся жахливо голодним і цілком можливо почати переїдати в будь-який час. Така поведінка мало що змінює в житті на краще.” – сказав Михайло Гінзбург.

Ось продукти, які дієтолог радить їсти перед сном, щоб заснути.

“Не варто просто пити воду на ніч і думати, що все гаразд. Мюслі або пластівці без цукру добре підходять для перекушування перед сном. Добре вживати їх з кисломолочними напоями, такими як йогурт, кефір або кефір. Це дуже хороший варіант перекушування перед сном.”, – радить Майкл Гінзбург.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Стало відомо чому жінкам важче покинути курити?».

Цей контент, включаючи поради, містить лише загальну інформацію. Це жодною мірою не замінює кваліфікованого медичного висновку. Завжди консультуйтеся з фахівцем або лікарем для отримання додаткової інформації. Бажаємо міцного здоров’я, ваш Tourist.com.ua.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі