Греція пом’якшує ковидні обмеження для туристів

Влада Греції прийняла рішення зняти більшість жорстких ковидних обмежень у країні напередодні початку туристичного сезону. Про це журналістам у середу повідомив міністр охорони здоров’я республіки Танос Плевріс.

Зокрема, з 1 травня по 31 серпня при відвідуванні закладів громадського харчування та різних магазинів туристам та місцевим жителям не потрібно обов’язково пред’являти сертифікат вакцинації або довідку про перенесений COVID-19.

Крім того, з 1 червня скасовується носіння захисних масок у внутрішніх приміщеннях.

Зрештою, з наступного місяця для громадських місць, зокрема громадського харчування, кінотеатрів, стадіонів тощо, знімаються обмеження на кількість відвідувачів. Завантаження дозволено на 100%.

Як пояснив Танос Плевріс, уряд також розглядає можливість усунути з правил в’їзду в країну вимогу про надання сертифікату вакцинації від коронавірусу. Тим не менш, всі послаблення носять поки що тимчасовий характер і будуть дійсні до кінця високого турсезону. Надалі ці заходи можуть переглянути у бік посилення.

Нагадаємо, раніше Міністерство охорони здоров’я Греції планувало послабити санітарні вимоги вже у березні. Проте поширюватися вони мали лише на вакцинованих від коронавірусу громадян.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі