В’єтнам повністю зніме обмеження на міжнародні польоти

В’єтнам зніме обмеження на міжнародні рейси з 15 лютого. Частота польотів буде відновлено до допандемічного рівня. Про це повідомляє в неділю, 13 лютого, державна газета Tuoi Tre із посиланням на заступника директора Адміністрації цивільної авіації В’єтнаму Дінь В’єт Сона.

Зазначається, що влада країни вже проінформувала своїх партнерів про це, і тільки Китай ще не погодився відновити комерційні рейси з В’єтнамом. До відкриття кордонів держава в ПВА йшла поступово. З початку року на експериментальній основі було відновлено польоти з 15 ринками. Одночасно В’єтнам пом’якшував ковід-обмеження для мандрівників.

На сьогоднішній день пасажирам міжнародних рейсів не потрібно по прибутті здавати додаткові експрес-тести на коронавірус, карантин з 7 днів скорочений до 3. На відпочинку знадобиться здати безкоштовні ПЛР-тести на перший і третій день. Республіка стала пускати не тільки вакцинованих, але й туристів, що перехворіли на COVID-19, з сертифікатом, що має термін дії не більше 6 місяців.

Туристам в’їзд дозволено лише за туристичною путівкою від туроператора.

Нагадаємо, влада В’єтнаму розраховує повністю відкрити кордони для іноземних громадян не пізніше квітня. Наразі мандрівників приймає кілька провінцій. Однак для відновлення туризму в країні необхідні подальші послаблення щодо прийому зарубіжних гостей.

Також раніше ми писали: Куди поїхати навесні 2022 – де відпочити на морі

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі