Слідом за Пхукетом Таїланд відкрив для туристів ще кілька провінцій та островів

Національний комітет Таїланду з боротьби з COVID-19 прийняв рішення додати ще кілька курортів у програму Sandbox у зв’язку із призупиненням системи Test&Go, що дозволяло іноземним туристам відвідувати королівство без проходження карантину. Про це у п’ятницю повідомляє Bangkok Post.

Зокрема, з 11 січня до «Пісочниці» увійдуть провінції Крабі та Пхангнга, а також острови Самуй, Пханган та Ко Тао. Крім того, комітет залишив у силі дозвіл, який надає право барам, закусочним та ресторанам у курортних районах реалізовувати алкоголь до 21:00.

Що стосується Test&Go, то чиновники поки що не готові повертатися до питання можливого поновлення програми. У іноземних туристів, які раніше отримали дозвіл на в’їзд за спрощеною схемою, є можливість прибути до Таїланду лише до 15 січня.

Зазначимо, що наприкінці грудня представники турбізнесу відразу кількох тайських провінцій звернулися з проханням до влади розширити Пісочницю. За їхніми словами, у поточній ситуації тільки Пхукет може приймати мандрівників за спрощеною схемою, а решта регіонів при цьому опиняється у неконкурентних умовах. У результаті чиновники частково виконали прохання туріндустрії. Проте провінції, які ініціювали звернення до чиновників, у підсумку до програми не потрапили.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: “Чому питна вода з пляшок може пошкодити зуби

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі