Провінції Таїланду знову просяться у «Пісочницю»

Представники кількох провінцій Таїланду просять владу розширити програму Sanbox, до якої внаслідок останніх обмежень входить лише Пхукет. Пропонується включити до неї найпривабливіші для туристів регіони, повідомляє The Thaiger.

Зокрема, рада з туризму провінції Чонбурі закликає поширити умови схеми «Пісочниця» на території, що за 2 години їзди від аеропорту Суварнабхумі в Бангкоку. До них належить і найпопулярніший курорт Паттайя. Вибір саме цього авіавузла очевидний – з листопада він обслуговує більшість іноземних пасажирів, що прибувають.

Також читайте: Таїланд закрив для іноземних туристів усі провінції, крім Пхукету

Крім того, досі владою королівства не сформовано чітких умов для відповідності статусу «Пісочниці». Багато напрямків, які приймали гостей країни за програмою Test & Go, змушені шукати інші шляхи мінімізації втрат туристичного сектора.

«Ми закликаємо уряд представити до 7 січня конкретні вимоги, виконавши які регіон зможе потрапити до Пісочниці. Нам необхідно підготувати бізнес-стратегію до високого турсезону», – пояснив представник ради з туризму Крабі.

Нагадаємо, дія Test & Go припинена 21 грудня. Попередньо обмеження запроваджено до 4 січня, але можуть бути продовжені. Мандрівники, які встигли отримати Thai Pass, мають право відвідати Таїланд на колишніх умовах, тобто з ПЛР-тестами та без ізоляції.

«Іноземні туристи мають наперед планувати свої поїздки. Ймовірно, авіакомпанії підлаштовуватимуться під зміни правил перетину кордонів та змінюватимуть графіки польотів та маршрутні мережі», – заявив голова ради з туризму провінції Чонбурі Танет Супорнсахасрунгсі.

Що стосується програми Sandbox, то вона продовжить роботу, але тільки для Пхукет. У зв’язку з цим туроператори поки що не бачать жодних труднощів для українських туристів.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі