Таїланд запроваджує нові правила для туристів

З понеділка туристи з 46 країн зможуть в’їжджати до Таїланду без необхідності карантину, якщо вони повністю вакциновані від COVID-19 та відповідають низці вимог, список яких був представлений владою.

Тим, хто хоче провести відпустку в Таїланді, необхідно буде підтвердити за 21 день до від’їзду, що вони перебувають в одній із 46 країн, які визнані урядом Бангкока безпечними. Під час перетину кордону – незважаючи на повну вакцинацію – вони мають показати негативний результат ПЛР-тесту на наявність коронавірусу, проведений не раніше, ніж через 72 години перед поїздкою.

Після прибуття їм потрібно буде провести ще один тест ПЛР і провести одну ніч у спеціальному готелі, де вони чекатимуть на результат. Якщо він виявиться негативним, вони можуть вільно переміщатися країною.

Люди, не вакциновані проти COVID-19, як і раніше, повинні проходити 10-денний карантин після прибуття.

Дітям до 11 років вакцинація проти COVID-19 не потрібна, якщо їхні батьки відповідають цій вимогі.

Повністю вакциновані туристи також повинні мати медичну страховку, яка покриває можливість зараження COVID-19 на місці, і встановити спеціальний додаток на телефон.

З 1 листопада набирає чинності нова система Thailand Pass, за якою туристи будуть реєструватися до прибуття. Він замінить поточний «Свідоцтво про в’їзд» та буде більш простим у використанні.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі