У Єгипті знайшли, кому віддати місця російських туристів у готелях Хургади та Шарм-ель-Шейху

Країни Перської затоки, туристи з Європи та США – так позначили нову цільову аудиторію, здатну замінити російських туристів у готелях Хургади та Шарм-ель-Шейху, єгипетські ЗМІ.

Принаймні саме на ці ринки країна націлила свою нову рекламну кампанію. Єгипетські експерти нагадують, що українсько-російський ринок становив до третини від загальної кількості туристів, які щороку приїжджають до Єгипту. І їхню нестачу – особливо в умовах ковідної кризи – треба за чийсь рахунок закривати, тим більше в умовах економічної кризи та зростання інфляції в країні.

Цільові ринки вже намічені – вже наприкінці квітня Міністерство туризму Єгипту запустило рекламну кампанію у соціальних мережах під назвою «Ваш відпочинок у Єгипті». Щоб привабити іноземних туристів. Кампанія в основному була націлена на арабські ринки, що експортують туризм до Єгипту, включаючи Саудівську Аравію, Об’єднані Арабські Емірати, Кувейт та Йорданію. У березні також пройшла кампанія «Слідкуй за сонцем» – її метою стали Великобританія, Німеччина, Італія, Франція та Сполучені Штати. Крім того, уряд прагне залучити туристів з Індії, Пакистану, Марокко, Алжиру, а також інших країн Перської затоки, включаючи Бахрейн, Катар і Кувейт.

У 2021 році доходи Єгипту від туризму перевищили 13 мільярдів доларів, що призвело до повернення до допандемічних рівнів. Ще в січні 2021 року Єгипет прийняв 3,5 мільйони туристів. Але ситуація сприяє песимістичні прогнози: вони припускають, що в’їзний туризм до Єгипту скоротиться на 50% порівняно з 2021 роком, оскільки незважаючи на послаблення обмежень по covid-19 у більшості країн, війна в Україні зіграє свою роль.

У 2019 році Україна посіла друге місце за кількістю туристів, які відвідали Єгипет, з 1,6 млн. відвідувачів і зафіксувала зростання на 32% порівняно з 2018 роком. У 2020 році до Єгипту в’їхало понад 727 тис. українських туристів, що становить 21% від загальної кількості іноземних туристів, хто відвідав Єгипет того року, ще 1,46 мільйона українців відвідали Єгипет у 2021 році.

Повернення російських туристів Єгипет відзначив нещодавно – чартери були дозволені лише у липні 2021 року. І вже 700 тисяч росіян відвідали Єгипет до кінця 2021 року.

Зазначимо, що Єгипет продовжує вести переговори з Росією з питань повернення рейсів і літаків, деякого прогресу вже досягнуто, але очевидно, що масштаби будуть значно меншими, ніж до «авіасанкцій».

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі