У Єгипті почалися погодні гойдалки: Хургада потрапила в аномальну зону

Слідкувати за прогнозом погоди та іншими умовами, і оперативно діяти за умовами закликав голів курортів єгипетської туристичної провінції Червоне море генерал Амф Ханафі, голова провінції. Основна причина – “погодні гойдалки”, різкі – на 10 градусів перепади нічної та денної температури, а також сильні вітри та пилові бурі.

“У містах мухафази (провінції) Червоне море спостерігається стан поганої погоди, коливання температури, імовірна хмарність, сильні вітри та курні бурі, а також високі хвилі”, – попереджає туристів місцева влада. Окреме попередження про погану видимість опубліковано для автомобілістів. Від них вимагається дотримання розрахованих швидкостей, особливо на автомагістралях, Кільцевій дорозі та зовнішніх дорогах Червоного моря.

З іншого боку, жодних наслідків для туристів це не спричинить. Вся інфраструктура продовжує працювати, пляжі не закриті, морські круїзи та порти також продовжують роботу.

Загалом прогноз для відпочинку відносно сприятливий – найближчими днями справді відчувається серйозна різниця температури між ніччю та днем. Вдень – спека до +33 градусів, уночі – близько +20. Крім того, на початку тижня очікується сильний вітер – до 10 м/с та періодична хмарність. Вітер залишиться сильним у найближчі дні, але поступово почне стихати, а температура вирівнюватися – близько +30 вдень і +25 вночі. Періодично можлива хмарна погода – наприклад, прогноз обіцяє її найближчої п’ятниці. Вода в морі – +25 градусів.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі