Ще одне місто в Єгипті стало новим місцем тяжіння українських туристів

Повернення туристів у масовому порядку до Єгипту сприяло заповнюваності не тільки пляжних готелів – про зростання кількості туристів навіть у Луксорі повідомили єгипетські ЗМІ. Комітет з маркетингу культурного туризму повідомив про 20% зростання заповнюваності готелів Луксора, а також зростання бронювань кімнат протягом листопада.

«Луксор – це столиця цивілізації та джерело історичних знань», – заявив Мохамед Осман, голова Комітету з маркетингу культурного туризму.

При цьому туристів до культурного туризму приваблюють навіть барвистими шоу, зокрема – очікуваним відкриттям Алеї Сфінксів, що з’єднує храми Луксора та Карнака – подробиці можна прочитати за посиланням.

“Середній денний рівень витрат туристів є позитивним відображенням загальних доходів за цей рік”, – також заявив Осман.

Він додав, що Комітет з маркетингу культурного туризму зараз працює над плануванням низки заходів на майбутній період, спрямованих на просування культурного туризму у Верхньому Єгипті та підтримку програм спільних поїздок між «пляжними» курортами Єгипту та його культурними столицями.

Зазначимо, що українські туристи вважають за краще з Хургади їздити до Луксора на одноденні екскурсії. З Шарм-ель-Шейха – все складніше, тому що він далі від Луксора, тому туристи або летять туди літаком, або їдуть з ночівлею. Мабуть, через це заповнюваність готелів у Луксорі і зросла, адже основний турпотік у Єгипті зараз – саме з України та Росії.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі