У Єгипті знайшовся сектор туризму, де розпочався справжній бум

Європейські туристи повертаються до Єгипту, причому переважно не на червономорські курорти, а до Верхнього Єгипту, де зосереджена більшість історичних артефактів. Мова йде про повномасштабне розширення програм річкових круїзів по Нілу – від Луксора до Асуана і назад, і навіть від пірамід Гізи до Асуана. А ось для українських, круїзи Нілом ніколи не були у фаворі.

«На Нілі спостерігається бум туристичного руху. Фіксується великий попит на цей перспективний продукт із боку іноземних туроператорів на багатьох ринках експорту туризму, особливо з Франції та Німеччини. Показники бронювання показують, що показники в’їзного туризму до Луксора у квітні на дуже хорошому рівні», – заявляють у єгипетських ЗМІ. Також там повідомляється, що ряд власників французьких туристичних компаній закликали до організації тривалих круїзів Нілом для своїх туристів з Гізи в Луксор і Асуан.

«Це підтверджує важливість цих поїздок для іноземних туристів та їх внесок у відродження туристичного руху по Нілу, а також те, що ці поїздки є особливим туристичним продуктом з погляду його економічної цінності», – додають єгипетські експерти. Перше місце на круїзах по Нілу, до речі, посіли французькі туристи, які посіли друге місце серед країн, що відправляють туристів до Єгипту в першому кварталі цього року. Причому перше виявилося в Іспанії.

Українські туристи до цього виду відпочинку досить байдужі, хоча в довоєнні часи круїзи по Нілу і входили в асортимент туроператорів. Тим не менш, продукт для українського туриста, як і раніше, пляжний відпочинок + одноденне екскурсії.

До речі, як заявив експерт з туризму Мохамед Отман, голова Комітету з маркетингу культурного туризму, в даний час Луксор щодня приймає близько 2000 туристів з Хургади наземними рейсами. «Ці поїздки сприяють збільшенню відвідуваності археологічних та культурних об’єктів та храмів у Луксорі. Також, завдяки йому, працюють базари та туристичні крамниці коротші. Період перебування цих туристів у Луксорі до повернення до Хургади становить кілька годин, протягом яких вони відвідують культурні та археологічні пам’ятки у мухафазі», – розповів експерт.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі