Хургаду затопило: скасовано всі екскурсії, у готелях відкачують воду

Аномальна погода впала на єгипетський курорт Хургада – популярну зону відпочинку фактично затопило внаслідок екстремальних злив. Влада туристичної провінції Червоне море, столицею якої якраз і є Хургада, скасували всі екскурсії, на дорогах та в готелях – запроваджено НС. Про це у пише «Турпром», якому це повідомили джерела у Хургаді.

У прибережному курортному місті в ранні години дня пройшли зливи, що викликали повені по всій Хургаді. Інші міста Червоного моря, такі як Сафага та Марса Алам, також були захоплені стіною дощу з грозою, відрізавши дороги від міста Кена у Верхньому Єгипті. Доки погодні умови не покращаться, будуть закриті всі дороги не тільки в Кену, а й у Луксор – обидва є популярними та масовими екскурсійними напрямками серед туристів. А поки що воду, що утворилася на дорогах і вулицях курорту, відкачують екстрені служби. У туристичному місті майже немає зливової каналізації, тому за короткий час курорт практично пішов під воду: вулиці перетворилися на водні канали, при цьому місцями дуже багато бруду, потоки якого зносять все на своєму шляху.

Ще одна небезпека – оголена проводка на вулицях міста. Місцеві її використовують повсюдно, наприклад, у магазинах та лавках. У поєднанні з водою, яка є провідником, буквально кожен крок вулицями загрожує смертельною небезпекою. У зв’язку із цим місцеві жителі потрапляють під удари струмом. Влада кинула всі сили на швидке відкачування води з вулиць Хургади, щоб уникнути жертв. Для постраждалих відкрито «гарячу лінію».

Крім того, постраждала інфраструктура: відключалася електрика, туристи зіткнулися із тривалими перебоями інтернету. Оскільки переважна більшість готелів не розрахована на сильний дощ, у багатьох вестибюлях з дахів ринула вода – співробітники спішно відкачують воду прямо з готелів. Туристів просять не виходити зі своїх номерів.

Проте, за заявою метеорологічного управління Єгипту, прогноз погоди на тиждень сприятливий для відпочинку в Хургаді: вдень температура повітря прогріватиметься до +26-27°C, вночі – до +21-22°C, а температура води в Червоному морі так і залишиться у чарівному для туристів інтервалі – близько +26-27°C. При цьому весь тиждень, починаючи з понеділка, синоптики прогнозують ідеальну для відпочинку сонячну погоду без жодної хмари.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі