Великий туроператор Tez Tour скасував всі програми по Туреччині для росіян

Про відміну чартерних програм до Туреччини принаймні до 30 червня заявив російський туроператор Tez Tour. Згідно з турецькою Turizmguncel, туроператор представив таку заяву: «Через “спецоперацію”, розпочату Росією в Україні, через обмеження, накладені країнами НАТО, Європейським Союзом, США та іншими недружніми країнами, російські та закордонні авіаційні компанії з низки причин, включаючи закриття повітряного простори деяких регіонів для Росії не можуть організувати польоти. Через це з 17 травня до 30 червня скасовано рейси з усіх міст Росії до Туреччини», – заявляє видання.

При цьому, згідно з даними турецького ЗМІ, «Тез Тур» також не зміг отримати блок місць на перевізнику «Турецькі Авіалінії», якими планують доставляти російських туристів туроператори з турецьким корінням.

При цьому, нагадаємо, Tez Tour заявив про відновлення програми в Єгипет, Хургаду і Шарм-ель-Шейх, причому на власному перевізнику IFly. Польоти виконуватимуться з Внуково на лайнерах A-330 місткістю 378 крісел. Старт програми у Шарм-ель-Шейх намічено з 28 травня, триватиме вона по 30 жовтня у середу та суботу, у Хургаду програма намічена з 29 травня по 30 жовтня у четверга та неділю. Як підкреслили в TEZ TOUR, як від російської, так і від єгипетської влади, отримано всі необхідні дозволи на виконання рейсів до Єгипту, рейси «безризикові».

Щодо інших напрямків, то на цей літній сезон вони у туроператора фактично зняті. Це стосується таких країн як Болгарія, Кіпр та Греція.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі