Європейські туроператори пригрозили Іспанії туристичним бойкотом через підвищення цін на готелі

Курорти Іспанії, точніше Балеарських островів – тобто, Майорки та Ібіці ризикують, що наступного року європейські туроператори оголосять їм бойкот. Причина – заявлені плани щодо підвищення цін на готелі на 10-15% у літньому сезоні 2023 року. Туроператори попередили, що якщо й так високі ціни злетять – попит автоматично зміститься у бік конкуруючих напрямків.

Принаймні саме так відреагували на заявлений намір готельєрів Балеарських островів турагенти та туроператори Німеччини (DRV), а також Асоціація британських турагентів туроператорів (ABTA). Згідно з їхнім спільним попередженням, іспанським готельєрам заявили, що якщо і без того високі ціни будуть ще більші, попит зміститься до Туреччини, Греції та Італії.

Окремо цю думку озвучують і туроператори, такі як TUI UK і TUI Germany, Jet2 Holidays, FTI, Schauinsland-Reisen і DER Touristik кажуть, що це підвищення цін змусить клієнтів вибирати інші напрями замість Балеарських островів. Готельєри в свою чергу доводять підвищення цін тим, що до наступного року їм потрібно «мати можливість захиститися від інфляції». Однак згадані асоціації ABTA та DRV описують необхідні ціни як «непомірні».

Нагадаємо, що ще до коронавірусу в Іспанії і саме на Балеарських островах обговорювалася зміна туристичної політики і насамперед переорієнтація на дорогого туриста. Не в останню чергу тому, що «бюджетний» європейський овертуризм серйозно втомив населення островів.

➔ Дивитесь новини на смартфоні? Підпишіться на новини від Туриста Google News (у браузері ХРОМ): це свіжі новини про туризм, найкращі ціни на тури та квитки, здоров'я, технології, життя знаменитостей, їжу та рецепти, астрологічні прогнози, лайхаки про сад та город, та багато іншого!

Новини туризму
Новини по темі